Szkoła im. Wincentego Piotrowskiego jest jedną z nielicznych szkół, w której dwa razy w roku odbywają się kiermasze świąteczne: bożonarodzeniowy oraz wielkanocny. Tydzień temu debiut swój miał kiermasz walentynkowy. Rodzice, uczniowie i przyjaciele szkoły mogli zakupić rękodzieło wykonane przez uczniów naszej szkoły. Nasi milusińscy wykonali świeczniki, ozdoby wiszące, serduszka z gałęzi, zawieszki-serducha i wazoniki. Mogliśmy także zaopatrzyć się serduszkowe ramki do zdjęć. Kiermasze w naszej szkole cieszą się dużym powodzeniem, bo przecież każdy chce mieć w swoim domu coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Zebrane pieniążki zasilą konto wycieczki szkolnej. W tamtym roku byliśmy w Warszawie, teraz wybieramy się na kilkudniową wycieczkę do Wadowic, Zakopanego i Krakowa. Nasi rękodzielnicy gorąco dziękują za tak duże zainteresowanie ich wytworami. Zapraszamy na kiermasz wielkanocny! Przyjdź- nie pożałujesz J
Uczniowie, wyrobnicy i opiekun SU .
