13 czerwca 2024 r. odbyło się ostatnie spotkanie uczniów z klas I-III w ramach Projektu Pszczoła Bohater. Tym razem najmłodsi poznali budowę ula. Pojęcia takie jak dennica, korpus, ramki, węza, nastawka, powałka czy podkarmiaczka nie są już obce uczniom. Podczas zajęć odbył się międzyklasowy turniej wiedzy o pszczołach. Uczestnicy turnieju wykazali się ogromną wiedzą i każdy otrzymał oprócz pysznego, ekologicznego soku jabłkowego, złotą pszczółkę. W kolejnym roku szkolnym będziemy kontynuowali Projekt Pszczoła Bohater. Niech mała pszczółka, którą otrzymały dzieci przypomina im o wartości tych pożytecznych owadów!
K.Banachowska
