Ostatnie dni dostarczyły naszej społeczności szkolnej sporo powodów do dumy. Wszystko za sprawą Natalki z IIA, która udowodniła, że wielka pasja i ciężka praca pozwalają sięgać po najwyższe laury w różnych dziedzinach sztuki.
Złoty taniec w Bydgoszczy
W miniony weekend (28–29 marca 2026 r.) nasza młoda tancerka wzięła udział w X Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Bydgoska Układanka Taneczna”. Wraz ze swoją grupą hip-hopową CREEP TEAM (formacja Creep Kids, 9-12 lat), Natalka wytańczyła prestiżowego Złotego Buta! To fantastyczne wyróżnienie potwierdza, że każdy kolejny „krok taneczny” przybliża ją do mistrzostwa.
Srebrny pędzel w Raciążku
Sukcesy na parkiecie idą w parze z talentem plastycznym. Natalka zdobyła również II miejsce w XXXIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Gdybym był malarzem”, organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Raciążku. Jury doceniło jej wyjątkową wrażliwość i artystyczną wyobraźnię.
Jesteśmy dumni, że mamy w swoich szeregach tak wszechstronnie uzdolnioną uczennicę. Natalio, gratulujemy Ci podwójnego sukcesu i z niecierpliwością czekamy na Twoje kolejne złote występy!
